- محتویات اصلی صفحه

آموزش

خانه
اموزش
اشتغال، صنعت، تجارت
سلامت و امنیت
خانه و خانواده
  
پورتال استان آذربایجان غربی > آموزش > صفحات > Uni > A-Mahabad  

Web Part Page Title Bar image
S-Orumiye

دانشگاه آزاد مهاباد

 

ساختار دانشگاه آزاد اسلامي  واحد مهاباد در سال 1365 با تلاش  خستگي‌ناپذير اعضاي هيأت موسس، شكل گرفت. در سال 1366 با پذيرش 215 نفر دانشجو در رشته‌هاي دامپزشكي، عمران، ادبيات فارسي و امور زراعي فعاليت خود را آغاز كرد. اكنون، پس از گذشت 24 سال و  ارتقاي درجه واحد به بسيار بزرگ و بزرگترين واحد استاني در ادامه حركت به سمت آرمانهاي ارزشمند و متعالي آموزشی و پژوهشي پيش رو، مديريت نوين و تحول‌مدار دانشگاه، نيل و اهداف جامع و فراگيري را در دستور كار خود قرار داده است به گونه‌اي كه دورنما و چشم‌انداز سياست‌هاي كلان و راهبردي اين دانشگاه در محورهاي:

1ـ تقويت باورهاي ديني، معنوي و ايدئولوژيك

2ـ ارتقاء سطوح كمي و كيفي همه‌جانبه دانشگاه

3ـ اعمال مديريت صحيح و علمي از نظر سرمايه‌گذاري، افزايش درآمد و كاهش هزينه و...

 به وضوح قابل رويت است. به طور مسلم، اين امر بيانگر اهتمام مديريت جديد در خصوص انتباق اهداف و سياست‌ها با مشكلات و محروميت‌هاي شهرستان بر اساس حد اكثر بهرمندي از امكانات، توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي موجود و در جهت نيل به مرزهاي خودكفايي است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اينك، دانشگاه آزاد اسلامي واحد مهاباد با رشد و توسعه‌اي فزاينده، شاهد پيشرفت‌هاي چشمگير و ارزنده‌اي است كه در ادامه به پاره‌اي از ابعاد آن اشاره شده است. بدون ترديد، موفقيت و دستاوردهاي مذكور در وحله اول با اتكال به الطاف باريتعالي و سپس به واسطه حمايت و پشتيباني مسئولان، تلاش مستمر مديران سابق، هدايت آگاهانه و  بخردانه مديريت فعلي، زحمات صادقانه اعضاي هيأت علمي و كاركنان و با حضور سبز  دانشجويان محترم و مردم شريف و قدرشناس آن شهرستان، حاصل شده‌است.

دانشگاه آزاد اسلامي واحد مهاباد با تكيه بر برنامه‌ريزي فرارو در صدد است با ايجاد امكاناتي چون مراكز تحقيقاتي و توليدي ازجمله توليدات باغي و دامي و ارائه خدمات علمي و پژوهشي از وابستگي مالي خود به شهريه‌هاي دانشجويي بكاهد.

وب سایت : http://www.iau-mahabad.ac.ir/index.php  • تعداد بازدید امروز
2
  • تعداد بازدید این هفته
40
  • تعداد بازدید این ماه
393
  • تعداد بازدید این سال
465
Powered By "Fara Rayane"
طراحی شده توسط فرا رایانه)