- محتویات اصلی صفحه

آموزش

خانه
اموزش
اشتغال، صنعت، تجارت
سلامت و امنیت
خانه و خانواده
  
پورتال استان آذربایجان غربی > آموزش > صفحات > Elmi > MarkazRoshd  

Web Part Page Title Bar image
S-Sanati

مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه ارومیه 

 

شرکتهاي کوچک و متوسط فناوري (SME) در رونق اقتصادي، توسعه فناوري و به تبع آن کار آفريني نقش بسيار موثري دارند. توسعه اين شرکتها در گرو ايجاد زير ساختهاي لازم براي کاهش خطر پذيري آنها در دوران رشد فعاليت خود ميباشد.

يکي از مهمترين اين زيرساختها، مراکز رشد واحدهاي فناوري (Incubators) است. مرکز رشد فناوري براي کارآفرينان و واحدهاي کوچک و متوسطي که با تکيه بر علم و فناوري داراي ايده هاي محوري قابل تجاري شدن هستند، براي مدت چند سال اطلاعات و مشاوره هاي ضروري و نيز خدمات و تجهيزات مناسب را براي رشد و ارتقاي آنها ارايه داده و آنها را براي حضور مستقل و موثر در صحنه فناوري کشور آماده مي کند.
بر اين اساس، دانشگاه اروميه در راستاي رسالتهاي تدوين شده و به منظور حمايت و هدايت واحدهاي فناوري نو پا، مجوز فعاليت مرکز رشد فناوري اطلاعات و ارتباطات را در تاريخ 1381/10/15 دريافت و اولين دوره واحدهاي فناور را از تاريخ 1382/5/1 در اين مرکز مستقر نموده است. اين مرکز هم اکنون زير نظر دانشگاه اروميه مشغول به فعاليت بوده و علاقه مندان مي توانند اطلاعات مورد نياز خود را  از طریق سایت این مجموعه به دست بیاورند.

آدرس دفتر:  اروميه - خيابان شهيد بهشتي - انتهاي خيابان شهيد منصور افشار (هنرجويان) - مرکز رشد فناوري اطلاعات و ارتباطات  دانشگاه ارومیه

تلفن : 3444425-0441

فکس :3466559-0441

وب سایت : http://urmiaict.ir  • تعداد بازدید امروز
1
  • تعداد بازدید این هفته
45
  • تعداد بازدید این ماه
167
  • تعداد بازدید این سال
510
Powered By "Fara Rayane"
طراحی شده توسط فرا رایانه)